Woda mineralna Nałęczowianka - skład i właściwości

 

Naturalna woda mineralna

Naturalna woda mineralna Nałęczowianka wydobywana jest z ujęcia o tej samej nazwie, położonego w uzdrowisku Nałęczów, znajdującego się w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego na terenie Wyżyny Lubelskiej.

 

Minerały do codziennego picia

Skład mineralny wody Nałęczowianki sprawia, że jest to woda, którą można pić codziennie. Nasza woda nasyca się minerałami podczas 20-letniej podróży przez pokłady skał. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować jej pierwotną czystość, którą zawdzięczamy naturalnej ochronie przed zanieczyszczeniami. Dzięki temu, że wodę mineralną czerpiemy ze źródeł podziemnych, możemy mieć pewność, że zawiera tylko naturalną mikroflorę. Jej skład chemiczny jest stabilny i bezpieczny, a zawarte w naszej wodzie minerały korzystnie wpływają na zdrowie.
 
Warto sięgać po Nałęczowiankę. Dla zdrowego nawodnienia. 
Należy spożywać dziennie co najmniej 2 L wody z różnych źródeł jako część zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia.

 

Dbamy o zachowanie naturalnej jakości

Naszym celem jest ochrona pierwotnej czystości i naturalnych właściwości wydobywanej wody.
Jakość jest dla nas najważniejsza na każdym etapie produkcji – od bezpiecznego wydobycia i butelkowania z zachowaniem najwyższych standardów, przez składowanie w odpowiednich warunkach aż po dystrybucję.

Aby zachować naturalny skład i mikroflorę Nałęczowianki nie poddajemy naszych wód żadnym dodatkowym procesom poza napowietrzaniem i filtracją.

 

Ogólna zawartość minerałów w Nałęczowiance: 650 mg/l.

Dołącz do nas

Konkurs!
Konkurs! Pokaż nam swój letni niezbędnik i wygraj orzeźwiające zestawy NAŁ BIO w których znajdziesz naszą nowość w obydwu smakach oraz wygodną, bawełnianą torbę z wyjątkowym nadrukiem ? Na Wasze zgłoszenia czekamy do 04
Brzoskwinia, a także cytryna z limonką
Brzoskwinia, a także cytryna z limonką, czyli orzeźwienie lata 2020! Nowe wody smakowe BIO od producenta marki Nałęczowianka to naturalny wybór, gdy potrzebujesz się orzeźwić.
pragnienie Nałęczowianka
To nie musi być duża rzecz. Tak naprawdę zazwyczaj jest całkiem mała, niepozorna. Ale to zupełnie nieważne, jak wygląda na zewnątrz. Ważne jest tylko, jak dzięki niej się czujesz.