Woda mineralna. Źródło witalności*

* Woda pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji fizycznych i poznawczych. Należy spożywać dziennie co najmniej 2,0 litry wody z różnych źródeł jako część zrównoważonej diety i zdrowego stylu życia.

Aby pozostać w formie i cieszyć się dobrym samopoczuciem należy codziennie dostarczać organizmowi pierwiastków, których potrzebuje.

Woda mineralna Nałęczowianka dzięki unikalnej kompozycji 7 minerałów każdego wspomoże pracę Twojego umysłu i ciała!
Średnia mineralizacja Nałęczowianki (650mg/l) oraz zniska zawartość sodu sprawia, że może być pita codziennie nawet przez osoby
z nadciśnieniem.
7 minerałów

Smaki naszej wody

Delikatne i świeże

Tym symbolem są oznaczone wody o delikatnym i świeżym smaku

Orzeźwiające i świeże

Ten symbol oznacza wody o orzeźwającym i świeżym smaku

Przygotuj się na udany dzień

Naturalna woda mineralna Nałęczowianka zawiera unikalną kompozycję 7 minerałów, dzięki sprawia, że każdego dnia możesz cieszyć się dobrym samopoczuciem.

Jakość i stabilność składników mineralnych, ich wzajemne proporcje, brak związków toksycznych, czystość chemiczna i mikrobiologiczna sprawiają, że Nałęczowianka jest jedną z najlepszych wód mineralnych w Polsce.

Nałęczowianka zdobyła najwyższą ocenę w niezależnym teście wód fundacji PRO-TEST, i jako jedyna niegazowana woda mineralna w Polsce została nagrodzona najwyższą notą 3* w prestiżowym konkursie Superior Taste Award. Od lat posiada także pozytywną rekomendację Instytutu Matki i Dziecka.

Właściwości Nałęczowianki

 • Nałęczowianka zawiera unikalną kompozycję 7 minerałów przez co wspomaga pracę umysłu i ciała
 • Pomaga uzupełniać braki mineralne - nasz organizm codziennie wytrąca sole mineralne z naszego organizmu oraz traci ok 2,5 litra wody
 • Średnia mineralizacja Nałęczowianki (650mg/l) oraz niska zawartość sodu sprawia, że może być pita codziennie (nawet przez osoby z nadciśnieniem

ORGANIZMU

wody
dla sportowców
wody
na co dzień
wody
smakowe
WODA SPORTOWA

Nałeczowianka SPORT

 • Naturalna woda mineralna średniozmineralizowana (650mg/l) z niską zawartością sodu idealna dla osób aktywnych.
 • Aby pozostać w formie i cieszyć się dobrym samopoczuciem należy codziennie dostarczać organizmowi pierwiastków, których potrzebuje. Nałęczowianka zawiera unikalną kompozycję 7 minerałów, które wspomagają optymalną pracę ciała i umysłu.
 • Poręczna butelka i wygodny korek
 • Dostępna w butelce 0,75l
Analiza PZH, luty 2011
NAŁĘCZOWIANKA NIEGAZOWANA
NAŁĘCZOWIANKA GAZOWANA
NAŁĘCZOWIANKA DELIKATNIE
GAZOWANA
Świeża i delikatna Pozytywna opinia Instytytu Matki i Dziecka
 • Naturalna woda mineralna średniozmineralizowana (650mg/l) z niską zawartością sodu idealna do codziennego spożycia, nawet przez osoby z nadciśnieniem
 • Zawiera unikalną kompozycję 7 minerałów
 • Posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka w żywieniu dzieci powyżej 1. roku życia.
 • Dostępna w butelce 0,5l i 1,5l
Delikatnie orzeźwiająca Analiza PZH, luty 2011
 • Naturalna woda mineralna średniozmineralizowana wysokonasycona dwutlenkiem węgla
 • Zawiera unikalną kompozycję 7 minerałów
 • Dostępna w butelce 0,5l i 1,5l
Delikatnie orzeźwiająca Analiza PZH, luty 2011
 • Naturalna woda mineralna średniozmineralizowana średnionasycona dwutlenkiem węgla
 • Zawiera unikalną kompozycję 7 minerałów
 • Dostępna w butelce 1,5l
SMAK CYTRYNOWY
SMAK TRUSKAWKOWY
SMAK JABŁKO-GRUSZKA
SMAK CYTRYNA-POMARAŃCZA
Niska kaloryczność

Niegazowana Nałęczowianka ze smakiem cytryny
to połączenie orzeźwiającej kompozycji owocowych smaków i wysokiej jakości wody mineralnej Nałęczowianka.

 • BEZ KONSERWANTÓW dzięki aseptycznemu procesowi produkcji
 • Niska zawartość kalorii
 • Dostępna w butelce 0,5l i 1,5l
Niska kaloryczność

Niegazowana Nałęczowianka ze smakiem truskawki
to połączenie orzeźwiającej kompozycji owocowych smaków i wysokiej jakości wody mineralnej Nałęczowianka.

 • BEZ KONSERWANTÓW dzięki aseptycznemu procesowi produkcji
 • Niska zawartość kalorii
 • Dostępna w butelce 0,5l i 1,5l
Orzeźwiający smak Niska kaloryczność

Gazowana Nałęczowianka ze smakiem jabłka-gruszki
to połączenie orzeźwiającej kompozycji owocowych smaków i wysokiej jakości wody mineralnej Nałęczowianka.

 • Orzeźwiający smak
 • Niska zawartość kalorii
 • Dostępna w butelce 1,5l
Orzeźwiający smak Niska kaloryczność

Gazowana Nałęczowianka ze smakiem cytryny-pomarańczy
to połączenie orzeźwiającej kompozycji owocowych smaków i wysokiej jakości wody mineralnej Nałęczowianka.

 • Orzeźwiający smak
 • Niska zawartość kalorii
 • Dostępna w butelce 1,5l
Woda mineralna z Nałęczowa której początki sięgają 1817r.
Wyjątkowy skład mineralny pomaga dbać o Twój organizm każdego dnia
Wysoka jakość potwierdzona od wielu lat przez Instytut Matki i Dziecka
W 2014 roku Nałęczowianka ponownie otrzymała najwyższą nagrodę w prestiżowym konkursie Superior Taste Award!
Nagrodzona Kryształowym Godłem w konkursie European Trusted Brands 2011

200-letnia tradycja

Nałęczowianka

historia

Historia wody mineralnej z Nałęczowa rozpoczyna się w roku 1817 od odkrycia niezwykłych właściwości chemicznych wody przez profesora Uniwersytetu Warszawskiego, Piotra Celińskiego. Efektem jego badań było powstanie w Nałęczowie słynnego uzdrowiska oraz historycznych Starych Łazienek, widniejących na opakowaniach Nałęczowianki.

Czerpiąc z bogatego doświadczenia w produkcji markowych wód oraz know-how Grupy Nestlé, Nałęczowianka Sp. z o.o. stworzyła nowoczesny, ekologiczny zakład produkcyjny, gdzie światowe normy jakości przestrzegane są podczas całego procesu butelkowania. Od grudnia 2006 roku firma „Nałęczowianka Sp. z o.o.” kontynuuje swoją działalność pod firmą Nestlé Waters Polska, Zakład Produkcyjny Nałęczów.

lokalizacja

Woda Nałęczowianka produkowana jest na przedmieściach uzdrowiska Nałęczów położonego w Kazimierskim Parku Krajobrazowym na terenie Wyżyny Lubelskiej Płaskowyżu Nałęczowskiego.

7 minerałów

7 minerałów

Nałęczowianka pomaga Twojemu organizmowi utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia i dostarcza organizmowi pierwiastków potrzebnych do funkcjonowania. Wody mineralne Nałęczowianka zawierają unikalną kompozycję 7 minerałów, dzięki czemu są idealne do codziennego, prawidłowego nawadniania, które wspomaga optymalną pracę umysłu i ciała. Wszystko po to, żebyś mógł się cieszyć w pełni sprawnym umysłem i ciałem!
Każda butelka Nałęczowianki zawiera wyjątkową kompozycję minerałów, które pomagają dbać o odpowiedni poziom nawodnienia na co dzień! Charakterystykę mineralną potwierdzają badania przeprowadzone w Państwowym Zakładzie Higieny.
Średnia mineralizacja Nałęczowianki (650mg/l) oraz niska zawartość sodu sprawiają, że może być pita codziennie nawet przez osoby z nadciśnieniem.

Najwyższa jakość potwierdzana od wielu lat przez Instytut Matki i Dziecka

Instytut Matki i Dziecka

Najwyższa jakość Nałęczowianki jest potwierdzana także przez Instytut Matki i Dziecka. Dbałość o jakość, unikalna kompozycja minerałów oraz niska zawartość sodu sprawiają, że Nałęczowianka od wielu lat posiada pozytywną rekomendację Instytutu Matki i Dziecka w żywieniu dzieci powyżej 1. roku życia.


Najwyżej oceniana w niezależnych testach i konkursach

Najwyżej oceniana w niezależnych testach i konkursach

Nałęczowianka w 2014 roku po raz kolejny została nagrodzona najwyższą notą 3* w prestiżowym konkursie Superior TasteAward organizowanym przez Międzynarodowy Instytut Smaku i Jakości w Brukseli.

ITQI to jedna z najbardziej prestiżowych europejskich organizacji zrzeszającej kucharzy, sommelierów oraz instytucje badające rynek FMCG. Organizowany co roku konkurs Superior TasteAwards nagradza najlepsze dostępne na rynku europejskim produkty spożywcze.

Nałęczowianka jako jedyna zdobyła najwyższą ocenę wśród wód mineralnych w prestiżowym teście wód butelkowych, przeprowadzonym na zlecenie Urzędu Ochrony Konkurencji Konsumentów (UOKiK) przez Fundację Pro-Test.


W teście produkty były oceniane wielowymiarowo m.in. pod względem: zawartości składników mineralnych i jonów, jakości mikrobiologicznej oraz sensorycznej (smak, zapach, wygląd).

Test wód jest dostępny na stronie www.pro-test.pl

MARKA godna zaufania


Trusted Brand 2011

Nałęczowianka została nagrodzona Kryształowym Godłem w konkursie European Trusted Brands – Marki Godne Zaufania 2011.

Kryształowe Godła przyznawane są w kategorii jakościowej, w której marki oceniane są przez badanych według 4 kryteriów: jakości, stosunku wartości do ceny, silnego wizerunku oraz zrozumienia potrzeb klienta. Nałęczowianka konkurowała z wieloma markami, zarówno z kategorii wód, jak i z segmentu soków.

Docenienie Nałęczowianki w ramach jedenastej edycji konkursu organizowanego przez Przegląd Reader's Digest potwierdza naszą silną pozycję rynkową. Nagrodę rozumiemy także jako dowód uznania dla zaufania, jakim przez lata obdarzyli nas polscy konsumenci.

Kryształowe Godło na Zamku Królewskim w Warszawie odebrał Prezes Zarządu Nestlé Waters Polska S.A. Tomasz Rasztawicki.

Oficjalna woda Tour de Pologne

Oficjalna woda Tour de Pologne

Nałęczowianka jest partnerem i oficjalną Tour dePolgne, jednego z najważniejszych w Europie wyścigów kolarskich.

Niewiele jest dziedzin sportowych, które tak jako kolarstwo pokazują kluczową rolę odpowiedniego nawodnienia dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nałęczowianka dzięki unikatowej kompozycji 7 minerałów pomaga zawodnikom utrzymać poziom wody i mikroelementów na optymalnym poziomie.

Tour de Pologne to emocjonujące wydarzenie nie tylko dla uczestników wyścigu ale także dla kibiców tłumnie przybywających na poszczególne odcinki.

Jako oficjalna woda Tour de Pologne dbamy także o fanów kolarstwa i w sportowych miasteczkach Nałęczowianki na metach poszczególnych etapów Tour de Pologne zapewniamy im wodę mineralną Nałęczowianka.

historia

Historia wody mineralnej z Nałęczowa rozpoczyna się w roku 1817 od odkrycia niezwykłych właściwości chemicznych wody przez profesora Uniwersytetu Warszawskiego, Piotra Celińskiego. Efektem jego badań było powstanie w Nałęczowie słynnego uzdrowiska oraz historycznych Starych Łazienek, widniejących na opakowaniach Nałęczowianki.

Czerpiąc z bogatego doświadczenia w produkcji markowych wód oraz know-how Grupy Nestlé, Nałęczowianka Sp. z o.o. stworzyła nowoczesny, ekologiczny zakład produkcyjny, gdzie światowe normy jakości przestrzegane są podczas całego procesu butelkowania. Od grudnia 2006 roku firma „Nałęczowianka Sp. z o.o.” kontynuuje swoją działalność pod firmą Nestlé Waters Polska, Zakład Produkcyjny Nałęczów.

lokalizacja

Woda Nałęczowianka produkowana jest na przedmieściach uzdrowiska Nałęczów położonego w Kazimierskim Parku Krajobrazowym na terenie Wyżyny Lubelskiej Płaskowyżu Nałęczowskiego.

źródło wody

Naturalna woda mineralna Nałęczowianka wydobywana jest z ujęcia o tej samej nazwie, położonego w warstwie wodonośnej poziomu paleoceńsko - górnokredowego.

Nałęczowianka jest wodą niskosodową, średniozmineralizowaną, z przewagą wodorowęglanów wapnia i magnezu. Charakteryzuje się prawie zerową zawartością azotanów i azotynów, co świadczy o jej czystości chemicznej.

Wysoką klasę i doskonałą jakość gwarantują liczne analizy i badania przeprowadzane w laboratoriach na terenie Polski i Francji. Jej walory smakowe sprawiły, że cieszy się popularnością zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Źródło wody

Jak rozumiemy ekologię

Czujemy się współodpowiedzialni za unikatowy mikroklimat Nałęczowa i dbamy o to, aby zarówno procesy w naszej firmie, jak i zwykła codzienna praktyka respektowały założenia odpowiedzialnej polityki ekologicznej. Oszczędnie korzystamy z naturalnych zasobów wodnych, efektywnie wykorzystujemy energię elektryczną, ograniczamy emisję szkodliwych substancji, dbamy o efektywne gospodarowanie odpadami i ciągle podnosimy poziom świadomości środowiskowej naszego personelu.

Jeśli chcesz zobaczyć, jaki akcje ekologiczne wspieramy - odwiedź zakładkę AKCJE EKOLOGICZNE.